hakkımızda resim

BAŞKAN'IN MESAJI

Agrasya’nın Yönetim Kurulu Başkanı olarak size sunacağımız karlılık ve büyüme planlarımızı okumanız için bir kaç dakika ayırmanızı rica ediyorum.

Agrasya dünyadaki büyük firmalarla işbirliği içinde olan, tam donanımlı altyapısı ve dinamik kadrosuyla genç bir firmadır. Vizyonundaki karşılıklı kazanç anlayışı sayesinde hızla büyümekte ve iş ağını da genişletmektedir. Agrasya üretim, satış ve pazarlama üzerine faaliyet göstermektedir. Kadrosu; Ar-Ge, üretim, dağıtım, satış ve pazarlama konularında oldukça eğitimli ve kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Yüksek etkinlikte entegre olmuş yapısı ve mükemmel insan kaynakları kaliltesi, şirketimize rekabetçi ve pazarda etkin olma fırsatını vermektedir. Portföyünde bulundurduğu ürünlerin tamamı GMP ve HACCP gibi uluslararası sertifikalara sahiptir ve hepsinin MSDS ve analiz garanti sertifikaları vardır. Ürünlerin tamamı Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri (FDA) Standartlarında ruhsatlandırılmıştır. Bizler yüksek kalite ve güvenilirlikteki ürünlerimizi müşterilerimize sunarız.

Satışı yapılan ürünler şirketimize değişen pazara göre daha fazla cevap verir. Daha etkin, büyümeye daha açık ve daha rekabetçi olan bu ürünler dünyada 70’den fazla ülkede ruhsatlandırılmıştır.

Tüm dünyada özellikle Avrupa’da ülkemizin önemi her geçen gün artmakta ve bu artış sektörümüze de olumlu etkiler yapmaktadır. Yeni ortaklıklar, geniş ürün yelpazesi, karşılıklı karlılık anlayışı ve güvenilir bir çözüm ortağı olarak Agrasya gelişmekte olan ürünler ve yeni teknoloji konularında sizlerden gelecek her türlü teklif, öneri ve talebe açıktır.

laboratuar ar-ge agrasya

KALİTE KONTROL LABORATUARI

Kalite Kontrol Laboratuarımız, laboratuarı olmayan müşterilerimiz için hizmet vermekle beraber asıl amacı ?doğrulama merkezi? olmaktır. Bu misyondan hareketle aldığımız akreditasyon belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamaktadır.

Laboratuarımızda yapılan analizleri görün

YEMSİS 2014
BUDAPEŞTE 2013
insan kaynakları başvuru

HABERLER & DUYURULAR