hakkımızda resim

DEĞERLERİMİZ


Güvenilirlik;
Kalitemiz, ekibimiz, hizmet anlayışımız ve sizlere verdiğimiz önemle inşa ettiğimiz “güvenilir firma” olgusu öncelikli değerimizdir.

Kalite;
Ürünlerimiz, Türkiye ve dünya standartlarına uygun ve sertifikalı ürünlerdir. Hayvancılık sektöründeki kalitenin insan beslenmesine olan direkt etkisi nedeniyle kalite en önemli güven unsurumuzdur.

İşbirliği ve Müşteri Memnuniyeti;
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduklarında daima yanlarında olmak, gelişimlerine katkıda bulunmak, karşılıklı sevgi, saygı ve güler yüzle daima en iyiye yönelmek temel anlayışımızdır.

Çevre Dostu;
Ürünlerimizin üretiminden kullanımına kadar geçen tüm süreçlerde çevre dostu olması bizim olmazsa olmaz prensibimizdir.

Araştırma ve Geliştirme;
Ürünlerimizi sunarken, onların üretimi, teslimatı ve kullanımı aşamalarında her zaman sektördeki yenilikleri ve gelişimleri takip etmek; hizmetlerimizi ve bilgi birikimimizi sunarken, onları her zaman dünyadaki gelişmelere göre güncellemek bizi ileriye taşıyan en önemli değerlerimizdir.

Yenilikçilik;
Zamanın ve teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri ve değerleri takip ederek sektöre yenilikçi bir bakış açısı getirmek ve zaman zaman iş ortaklarımızı şaşırtmak yenilikçi duruşumuzun bir parçasıdır.

Bilgi ve Eğitim;
Ürünlerimizin doğru ve etkin kullanımı, müşterilerimizin doğru süreçlerle iş yapması, uygun ekipman ve sistem kullanması, kazançlarını artırmanın tek yoludur. Bu nedenle profesyonel gelişimin temel şartının eğitim olduğunun bilincindeyiz ve bu ilke ile eğitimlerimizi aksatmadan devam ettiriyoruz.

laboratuar ar-ge agrasya

KALİTE KONTROL LABORATUARI

Kalite Kontrol Laboratuarımız, laboratuarı olmayan müşterilerimiz için hizmet vermekle beraber asıl amacı ?doğrulama merkezi? olmaktır. Bu misyondan hareketle aldığımız akreditasyon belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamaktadır.

Laboratuarımızda yapılan analizleri görün

YEMSİS 2014
BUDAPEŞTE 2013
insan kaynakları başvuru

HABERLER & DUYURULAR