agrasya kalite kontrol laboratuarı

İ.K. Politikamız

"İyi takımlar, iyi bireylerden oluşur" ilkesinin ışığında kurulduğumuz günden bu yana, iyi eğitim almış, dinamik, takım çalışması ruhuna sahip, yaratıcı güçlerini değerlendirebilen, insiyatif sahibi, kendini sürekli geliştirmeye açık ve Agrasya’da çalışmanın ayrıcalıklarını anlayan mutlu bir iş gücüyle çalışmayı Agrasya İnsan Kaynakları'nın ana politikası olarak görüyoruz.

  • İş niteliğine uygun insan seçimini ve görevlendirilmesini gerçekleştirmek,
  • Şirketin büyüme hedefleri doğrultusunda ortaya çıkacak yönetici ihtiyacını içeriden karşılamaya yönelik insan kaynakları uygulamalarını geliştirmek,
  • Şirket çalışanlarına şirketin hedefi ve personelin kariyer planına göre şirket içi ve şirket dışı eğitim ve gelişim olanaklarını sağlamak,
  • Tüm şirket çalışanlarına yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri ve geliştirebilecekleri çalışma ortamı sağlamak,
  • Şirket içinde iletişim ve ekip çalışmasına ortam sağlamak,
  • Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren sistemler geliştirmek ve uygulamak
  • Yukarıdaki tüm uygulamalarda etik kurallar ve fırsat eşitliğinin istisnasız uygulanmasını sağlamak.

ik image

Şirketimize yapılan tüm başvurular aday veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için bu veri tabanından araştırma yapılarak gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.
Adaylarda aradığımız ortak özellikler ise şunlardır; kendine güvenen, istekli ve kararlı, hırslı, eğitime açık, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı, analitik düşünce yeteneğine sahip, ekip çalışmasına uyumlu ve değişime uyum sağlayabilen.

Şirketimize İ.K. formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

agrasya ltd 3d image

AGRASYA HAKKINDA

Agrasya, yenilikçi hizmetleriyle sektörüne farklı bir soluk kazandırmak amacıyla, yılların deneyimine sahip kadrosu tarafından 2012 yılında kurulan çevre dostu, çözüm odaklı ve güvenilir bir firmadır.

Agrasya?nın misyonu; yenilikçi anlayışı, kaliteli ürünleri, çözüm odaklı yaklaşımı ve etkin müşteri hizmetleri ile hem ülkesine hem de içinde bulunduğu sektöre katma değer sağlamak, daha etkin, daha güvenilir ve daha ekonomik çözümler sunarak son tüketicinin güvenli gıda ile buluşmasını sağlayan o büyük sürecin bir parçası olmaktır.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenin

YEMSİS 2014
BUDAPEŞTE 2013
insan kaynakları başvuru

HABERLER & DUYURULAR