hakkımızda resim

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Agrasya’nın misyonu; yenilikçi anlayışı, kaliteli ürünleri, çözüm odaklı yaklaşımı ve etkin müşteri hizmetleri ile hem ülkesine hem de içinde bulunduğu sektöre katma değer sağlamak, daha etkin, daha güvenilir ve daha ekonomik çözümler sunarak son tüketicinin güvenli gıda ile buluşmasını sağlayan o büyük sürecin bir parçası olmaktır.

Vizyonumuz

Agrasya; sürekli gelişen Hayvan Besleme ve Sağlığı sektöründe araştırma-geliştirme, kalite, ekonomi, etkinlik ve güvenilirlik vizyonuyla hareket etmektedir. Bu güçlü sektörde, bilgi birikiminin, doğru yönlendirmenin ve kaliteli ürün yelpazesinin yeni iş ortaklığı modeli için çok önemli bir motivasyon olduğunu kabul etmiş ve sahip olduğu tüm değerleri iş ortaklarının hizmetine sunarak önce kazandırma, sonra kazanma ilkesini benimsemiştir.

laboratuar ar-ge agrasya

KALİTE KONTROL LABORATUARI

Kalite Kontrol Laboratuarımız, laboratuarı olmayan müşterilerimiz için hizmet vermekle beraber asıl amacı ?doğrulama merkezi? olmaktır. Bu misyondan hareketle aldığımız akreditasyon belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamaktadır.

Laboratuarımızda yapılan analizleri görün

YEMSİS 2014
BUDAPEŞTE 2013
insan kaynakları başvuru

HABERLER & DUYURULAR