agrasya kalite kontrol laboratuarı

İNSAN KAYNAKLARI

Agrasya olarak bizi geleceğe ve başarıya taşıyan en önemli değerin İnsan Kaynakları olduğunun bilinciyle Hayvan Sağlığı ve Hayvan Besleme sektöründeki yerimizi ve dünyaya yayılmaya başlayan marka değerimizi; ancak sahip olduğumuz nitelikli insan gücünün sürekli gelişimi ve motivasyonu ile koruyabileceğimize yürekten inanıyoruz.
Hızla büyüyen yapımızda, personel seçme ve yerleştirme faaliyetinin temel ilkesini kimseye ayrıcalık tanımadan iş tanımının gerektirdiği bilgi, beceri ve davranış yeterliliğine sahip olan, Agrasya değerlerini benimseyip yaşatacak kişilere ilerleme olanağı sağlamak olarak belirliyoruz.

En yetkin personele sahip olan ve bu personeli bünyesinde mutlu bir şekilde tutabilen kuruluşların rekabet avantajını da elde edeceklerini biliyoruz; bu farkındalığı yaşayan bir firma kimliğiyle insan kaynağı politika ve uygulamalarımızla da kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
Şirketimize İ.K. formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

agrasya ltd 3d image

AGRASYA HAKKINDA

Agrasya, yenilikçi hizmetleriyle sektörüne farklı bir soluk kazandırmak amacıyla, yılların deneyimine sahip kadrosu tarafından 2012 yılında kurulan çevre dostu, çözüm odaklı ve güvenilir bir firmadır.

Agrasya?nın misyonu; yenilikçi anlayışı, kaliteli ürünleri, çözüm odaklı yaklaşımı ve etkin müşteri hizmetleri ile hem ülkesine hem de içinde bulunduğu sektöre katma değer sağlamak, daha etkin, daha güvenilir ve daha ekonomik çözümler sunarak son tüketicinin güvenli gıda ile buluşmasını sağlayan o büyük sürecin bir parçası olmaktır.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenin

YEMSİS 2014
BUDAPEŞTE 2013
insan kaynakları başvuru

HABERLER & DUYURULAR