agrasya ürünler

KANATLI ÜRÜN GRUBU

Agrasya?nın ürün portföyü tüm hayvan gruplarında; sağlık ürünleri, verim arttırıcılar, enzimler, tamamlayıcılar, premixler ve özel ürünleriyle geniş bir yelpazeyi içermektedir. Yenilikçi anlayışımız sayesinde sektördeki tüm gelişmeleri takip edip ürün portföyümüzü her zaman güncel ve etkin tutmaktayız.

kanatlı grubu Kanatlı Grubu

Büyütme Faktörleri

 

Özel Ürünler

Enzimler

 

Likit Ürünler

Toksin Bağlayıcılar


Ürünlerimizle ilgili her tür bilgi için 0232 462 2792 no'lu telefonumuzdan doğrudan bizi arayabilirsiniz.

agrasya ltd 3d image

AGRASYA HAKKINDA

Agrasya, yenilikçi hizmetleriyle sektörüne farklı bir soluk kazandırmak amacıyla, yılların deneyimine sahip kadrosu tarafından 2012 yılında kurulan çevre dostu, çözüm odaklı ve güvenilir bir firmadır.

Agrasya?nın misyonu; yenilikçi anlayışı, kaliteli ürünleri, çözüm odaklı yaklaşımı ve etkin müşteri hizmetleri ile hem ülkesine hem de içinde bulunduğu sektöre katma değer sağlamak, daha etkin, daha güvenilir ve daha ekonomik çözümler sunarak son tüketicinin güvenli gıda ile buluşmasını sağlayan o büyük sürecin bir parçası olmaktır.

Hakkımızda daha fazlasını öğrenin

laboratuar ar-ge agrasya

KALİTE KONTROL LABORATUARI

Kalite Kontrol Laboratuarımız, laboratuarı olmayan müşterilerimiz için hizmet vermekle beraber asıl amacı ?doğrulama merkezi? olmaktır. Bu misyondan hareketle aldığımız akreditasyon belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamaktadır.

Laboratuarımızda yapılan analizleri görün